Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kid's Masculino / Infanto Juvenil B (14 e 15 anos) / Branca / -60,5 (Médio)
(DIA 1)
1-46
Gotowy
Dionatan Ferreira
VO2 Escola de Lutas
Wygrana na punkty - 03:30
Antony Miller Da Silva CHECKMAT/DIAMOND
Juvenil Feminino / Branca / -69 kg (Pesado)
(DIA 1)
-448
Gotowy
Manuella Schutt
NS BROTHERHOOD
Amanda Mallet 24X7 ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:14
Kid's Masculino / Infanto Juvenil B (14 e 15 anos) / Branca / -64,5 (Meio Pesado)
(DIA 1)
1-49
Gotowy
Wesley Foschera
Tokkotai Jiu Jitsu
Unknown User 502 Studio Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Juvenil Masculino / Branca / -79,3 kg (Meio Pesado)
(DIA 1)
2-47
Gotowy
Victor Torresani
Instituto Arte Mais Suave
João Victor De Limas The Match Champ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Masculino / Branca / Adulto / -64 kg (Pluma)
(DIA 1)
-550
Gotowy
Richard Simas
Centro de Treinamento Valter Gomes
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Marcelo Meurer Feijó Centro de Treinamentos
Masculino / Preta / Adulto / -82,3 kg (Médio)
(DIA 1)
3-52
Gotowy
Wesley Possamai
The Match Champ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:05
Diego Gussao Rodrigues ARESBJJ SC
Juvenil Masculino / Branca / -79,3 kg (Meio Pesado)
(DIA 1)
2-48
Gotowy
Thiago Correia
Instituto Arte Mais Suave
Unknown User 24X7 ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:14
Kid's Masculino / Infanto Juvenil B (14 e 15 anos) / Branca / -64,5 (Meio Pesado)
(DIA 1)
1-50
Gotowy
Victor Emanuel Zanckett
Tokkotai Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:30
João Souza Six Blades Jiu-Jitsu SFS
Kid's Masculino / Infanto Juvenil B (14 e 15 anos) / Coloridas / -56,5 (Leve)
(DIA 1)
2-46
Gotowy
Luiz Fernando Coelho
Centro de Treinamento Valter Gomes
Wygrana na punkty - 03:30
FABRICIO JOSÉ LOPES VIEIRA GARCIA CT MORAESLOPES/FME INDAIAL
Masculino / Marrom / Adulto / -88,3 kg (Meio Pesado)
(DIA 1)
-449
Gotowy
Diogo Hammes
ARESBJJ SC
Leandro Gervasoni GRACIE BARRA ITAPEMA SC Wygrana na punkty - 06:00
Juvenil Masculino / Branca / -58,5 kg (Pluma)
(DIA 1)
1-52
Gotowy
Kauan Rocha
Instituto Arte Mais Suave
Unknown User RILION GRACIE Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Juvenil Feminino / Azul / +69 kg (Super Pesado)
(DIA 1)
-546
Gotowy
Thaylisi D. Da Silva
CHECKMAT/DIAMOND
Wygrana na punkty - 04:00
Eduarda Cunha The Match Champ
Masculino / Preta / Adulto / -88,3 kg (Meio Pesado)
(DIA 1)
3-55
Gotowy
Agnelo Santos
RILION GRACIE
Wygrana na punkty - 06:00
Carlos Henrique Sedlacek Filho Guarda Jiu-Jitsu
Juvenil Masculino / Branca / -64,0 kg (Pena)
(DIA 1)
1-55
Gotowy
Gabriel Dos Santos Saugo
Tokkotai Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Guilherme Carvalho Instituto Arte Mais Suave
Juvenil Masculino / Branca / Above 89,3+ (Pesadíssimo)
(DIA 1)
2-50
Gotowy
NATHANAEL MOURA
Pro Training Brazilian Jiu Jitsu
Gabriel Martins De Andrade Guarda Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Kid's Masculino / Infanto Juvenil B (14 e 15 anos) / Branca / -64,5 (Meio Pesado)
(DIA 1)
1-51
Gotowy
Unknown User
502 Studio
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Victor Emanuel Zanckett Tokkotai Jiu Jitsu
Masculino / Marrom / Adulto / -70 kg (Pena)
(DIA 1)
-450
Gotowy
Fabiano Santos
The Match Champ
Wygrana na punkty - 06:00
EDINAEL SILVA ARES Forseti - Academia e Lutas
Juvenil Masculino / Azul / -74,0 kg (Médio)
(DIA 1)
3-51
Gotowy
Wesley Vieira
Ataque Duplo
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Pedro Kaskinha Souza ARESBJJ SC
Juvenil Masculino / Branca / -79,3 kg (Meio Pesado)
(DIA 1)
2-49
Gotowy
João Victor De Limas
The Match Champ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Unknown User 24X7 ACADEMY
Masculino / Preta / Adulto / -82,3 kg (Médio)
(DIA 1)
3-53
Gotowy
Wanderson Martello
The Match Champ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Diego Gussao Rodrigues ARESBJJ SC
Juvenil Masculino / Branca / -58,5 kg (Pluma)
(DIA 1)
1-54
Gotowy
Unknown User
RILION GRACIE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Andrey David Camargo Berger RCB LA jiu jitsu
Masculino / Branca / Adulto / -64 kg (Pluma)
(DIA 1)
-551
Gotowy
Kaike Carvalho
Alisson Zanon Jiu-Jitsu Team
Michel Soares Espíndola Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Masculino / Marrom / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Meio Pesado)
(DIA 1)
-451
Gotowy
Marco Locatelli
ALLIANCE
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:31
Alex Junior Six Blades Jiu-Jitsu SFS
Juvenil Masculino / Branca / Above 89,3+ (Pesadíssimo)
(DIA 1)
2-51
Gotowy
NATHAN GUILHERME SCHROEDER
CT MORAESLOPES/FME INDAIAL
LUCAS FELIPE ALVES ALVES Peronnio Bernelli Leite Wygrana na punkty - 04:00
Masculino / Branca / Adulto / -64 kg (Pluma)
(DIA 1)
-552
Gotowy
Richard Simas
Centro de Treinamento Valter Gomes
Thiago Alexandre TJJ Tradicional Jiu-Jitsu School Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Juvenil Masculino / Branca / -64,0 kg (Pena)
(DIA 1)
1-56
Gotowy
Carlos Henrique Citadin
ATOS
Wygrana na punkty - 04:00
JULIO CESAR MORAES CT MORAESLOPES/FME INDAIAL
Masculino / Preta / Master 1 (30+) / -70 kg (Pena)
(DIA 1)
3-56
Gotowy
Rogerio Júnior
Ataque Duplo
Wygrana na punkty - 06:00
Dreik Menezes Tokkotai Jiu Jitsu
Juvenil Masculino / Azul / -64,0 kg (Pena)
(DIA 1)
2-53
Gotowy
Eduardo Dos Passos Rebelo Ambos
CT ALEXANDRE PACHECO
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:09
Natan Jesus Instituto Arte Mais Suave
Masculino / Branca / Adulto / -70 kg (Pena)
(DIA 1)
-554
Gotowy
Matheus De Goes
Equipe Reinel Spyker
Victor Schellenberg Checkmat moicano Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Masculino / Marrom / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Meio Pesado)
(DIA 1)
-452
Gotowy
Leandro Carlos
Pro Training Brazilian Jiu Jitsu
Ivan Bette ARESBJJ SC Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:10
Juvenil Masculino / Branca / -64,0 kg (Pena)
(DIA 1)
1-57
Gotowy
Denis Ruan Castro Nascimento
Tokkotai Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Moacir Soares Instituto Arte Mais Suave
Masculino / Preta / Master 1 (30+) / -70 kg (Pena)
(DIA 1)
3-57
Gotowy
Walter Telles
ARESBJJ SC
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Franco Berteli CHECK MATT