Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Masculino / Branca / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Meio Pesado)
(DIA 1)
3-64
Gotowy
HERMES PODIATSKY
RILION GRACIE
Cristiano Mezadri Pro Training Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Masculino / Branca / Adulto / +100,5 kg (Pesadíssimo)
(DIA 1)
-458
Gotowy
Flavio Luis Heinzen
CME AGROLANDIA/TEAM AMIL
Anderson Selvino Da Rosa Carlson gracie joinville Wygrana na punkty - 05:00
Masculino / Branca / Adulto / -76 kg (Leve)
(DIA 1)
1-66
Gotowy
Jonathan Tribess Dos Anjos
Feijó Centro de Treinamentos
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Samuel De Souza Alisson Zanon Jiu-Jitsu Team
Masculino / Branca / Adulto / -94,3 kg (Pesado)
(DIA 1)
2-61
Gotowy
CARLOS FELIPE LOPES
CT MORAESLOPES/FME INDAIAL
Renato Curt Joster Centro de Treinamento Valter Gomes Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Masculino / Branca / Adulto / +100,5 kg (Pesadíssimo)
(DIA 1)
-459
Gotowy
Giovane Soares
Jiu Jitsu Timbó - Sidi Vieira
Wygrana na punkty - 05:00
Juan Gonçalves RILION GRACIE
Masculino / Branca / Adulto / -76 kg (Leve)
(DIA 1)
1-67
Gotowy
Matheus Knihs
ARESBJJ SC
Wygrana na punkty - 05:00
Jardel Pedro Fernandes Zeferino CME AGROLANDIA/TEAM AMIL
Masculino / Branca / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Pesado)
(DIA 1)
-563
Gotowy
Jacson Farias
The Match Champ
Paulo Kuster 24X7 ACADEMY Wygrana na punkty - 05:00
Masculino / Branca / Adulto / -70 kg (Pena)
(DIA 1)
-561
Gotowy
Marlison Pinheiro
The Match Champ
Wygrana na punkty - 05:00
GABRIEL Castro Centro de Treinamento Valter Gomes
Masculino / Branca / Master 1 (30+) / -76 kg (Leve)
(DIA 1)
3-67
Gotowy
Rafael Antonio Luciano
Mandrake Jiu-Jitsu
Cristiano Nicoletti MG Jiu Jitsu Timbó Wygrana na punkty - 05:00
Masculino / Branca / Master 1 (30+) / -70 kg (Pena)
(DIA 1)
-461
Gotowy
Diego Barbosa
GRACIE BARRA ITAPEMA SC
Wesley Leite Feijó Centro de Treinamentos Wygrana na punkty - 05:00
Masculino / Branca / Adulto / -88,3 kg (Meio Pesado)
(DIA 1)
2-59
Gotowy
Alex Dias
CME AGROLANDIA/TEAM AMIL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:16
Lucas Mello Gracie Barra Camboriú
Masculino / Branca / Adulto / -76 kg (Leve)
(DIA 1)
1-69
Gotowy
Stuarti Gripa
ARESBJJ SC
Jonathan Tribess Dos Anjos Feijó Centro de Treinamentos Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Masculino / Branca / Master 1 (30+) / -76 kg (Leve)
(DIA 1)
3-68
Gotowy
Lucas Costa
Gracie Barra Camboriú
William Santos Espíndola Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Masculino / Branca / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Pesadíssimo)
(DIA 1)
2-63
Gotowy
Júlio Cordeiro
The Match Champ
Rafael Venturelli Feijó Centro de Treinamentos Wygrana na punkty - 05:00
Masculino / Branca / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Médio)
(DIA 1)
-462
Gotowy
Iuri Silva
RILION GRACIE
Wygrana na punkty - 05:00
Marlon Roberto De Rezendes Alliance Alto Vale
Masculino / Branca / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Pesado)
(DIA 1)
-564
Gotowy
Maurici Ramos
Team Giva Barbosa
Wygrana na punkty - 05:00
Silvio Tormena Junior ARESBJJ SC
Masculino / Branca / Adulto / -76 kg (Leve)
(DIA 1)
1-70
Gotowy
Matheus Knihs
ARESBJJ SC
Felipe Zaquiel Ataque Duplo Wygrana na punkty - 05:00
Masculino / Branca / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Médio)
(DIA 1)
-566
Gotowy
Alaelcio Moreira
Jiu Jitsu Timbó - Sidi Vieira
Tiago De Camargo Barboza Régis Oliveira BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Masculino / Branca / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Meio Pesado)
(DIA 1)
3-65
Gotowy
Franco Guillermo Alonso Camerucci
NS BROTHERHOOD
Cristiano Mezadri Pro Training Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Masculino / Branca / Adulto / -94,3 kg (Pesado)
(DIA 1)
2-62
Gotowy
Samuel Tavares
Psyko
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Renato Curt Joster Centro de Treinamento Valter Gomes
Masculino / Branca / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Médio)
(DIA 1)
-567
Gotowy
Valdenir Silva
NS BROTHERHOOD
CARLOS RENATO CASSERES Pro Training Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Feminino / Branca / Adulto / -53,5 kg (Pluma)
(DIA 1)
1-72
Gotowy
Jessica Medeiros
RILION GRACIE
Simone Vitoria Batistela Tokkotai Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Masculino / Branca / Master 3 (41+) / -76 kg (Leve)
(DIA 1)
2-64
Gotowy
Marco Aurélio Santos
Alisson Zanon Jiu-Jitsu Team
JOSE ALBDENES Forseti - Academia e Lutas Wygrana na punkty - 05:00
Masculino / Branca / Master 1 (30+) / -76 kg (Leve)
(DIA 1)
3-69
Gotowy
Hudson Oliveira
The Match Champ
Cristiano Nicoletti MG Jiu Jitsu Timbó Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Masculino / Branca / Adulto / +100,5 kg (Pesadíssimo)
(DIA 1)
-460
Gotowy
Anderson Selvino Da Rosa
Carlson gracie joinville
Giovane Soares Jiu Jitsu Timbó - Sidi Vieira Wygrana na punkty - 05:00
Feminino / Branca / Master 1 (30+) / -69 kg (Médio)
(DIA 1)
1-73
Gotowy
Anaquiele Couto Guibes
CHECKMAT/DIAMOND
Mayara De Souza RILION GRACIE Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
Masculino / Branca / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Pesado)
(DIA 1)
-565
Gotowy
Paulo Kuster
24X7 ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:42
Maurici Ramos Team Giva Barbosa
Masculino / Branca / Adulto / -82,3 kg (Médio)
(DIA 1)
2-66
Gotowy
Yago Lupatini Almeida
Tokkotai Jiu Jitsu
Nathan Schellenberg Checkmat moicano Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:52
Masculino / Branca / Adulto / -76 kg (Leve)
(DIA 1)
1-71
Gotowy
Jonathan Tribess Dos Anjos
Feijó Centro de Treinamentos
Felipe Zaquiel Ataque Duplo Wygrana na punkty - 05:00
Masculino / Branca / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Médio)
(DIA 1)
-464
Gotowy
Kassio Junqueira
Guarda Jiu-Jitsu
Iuri Silva RILION GRACIE Wygrana na punkty - 05:00
Feminino / Branca / Adulto / -64 kg (Leve)
(DIA 1)
3-71
Gotowy
Gabriela Barbosa
RILION GRACIE
Wygrana na punkty - 05:00
MILLENA CRISTINE DALLABRIDA Forseti - Academia e Lutas
Masculino / Azul / Adulto / -88,3 kg (Meio Pesado)
(DIA 1)
-569
Gotowy
Caio Oliveira
The Match Champ
Anderson Costa RILION GRACIE Wygrana na punkty - 05:00