Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absoluto Master Masculino Faixa Preta / Preta / Master 4 (46+) / +100,5 kg (Pesadíssimo)
(DIA 1)
3-104
Gotowy
Rodrigo Souza Barni
Alisson Zanon Jiu-Jitsu Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:22
Ironi Zaffari Tokkotai Jiu Jitsu
Absoluto Adulto Masculino Faixa Azul / Azul / Adulto / +100,5 kg (Pesadíssimo)
(DIA 1)
-4103
Gotowy
Cristofer Augusto De Araújo Xavier
Ataque Duplo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Iury Furbringer Centro de Treinamento Valter Gomes
Absoluto Adulto Masculino Faixa Roxa / Roxa / Adulto / +100,5 kg (Pesadíssimo)
(DIA 1)
3-106
Gotowy
Pedro Nascimento
RILION GRACIE
Jonatã Andres OCSJJ Wygrana na punkty - 02:05
Absoluto Master Masculino Faixa Branca / Branca
(DIA 1)
1-112
Gotowy
Tiago De Camargo Barboza
Régis Oliveira BJJ
JOSE ALBDENES Forseti - Academia e Lutas
Absoluto Adulto/Master Feminino Faixa Azul e Roxa / Roxa / Adulto / +79,3 kg (Super Pesado)
(DIA 1)
2-98
Gotowy
SANDRA DOS SANTOS NERES
Forseti - Academia e Lutas
Natalia Beatriz Souza Centro de Treinamento Valter Gomes Wygrana na punkty - 05:00
Absoluto Adulto Masculino Faixa Roxa / Roxa / Adulto / +100,5 kg (Pesadíssimo)
(DIA 1)
3-107
Gotowy
André Farias
The Match Champ
Wygrana na punkty - 05:00
Jeremías Conceicao Alisson Zanon Jiu-Jitsu Team
Absoluto Adulto Masculino Faixa Branca / Branca / Adulto
(DIA 1)
1-110
Gotowy
Marlison Pinheiro
The Match Champ
Lucas Ferronatto CHECK MATT Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Absoluto Adulto Masculino Faixa Azul / Azul / Adulto / +100,5 kg (Pesadíssimo)
(DIA 1)
-4104
Gotowy
Renan Xavier
Ataque Duplo
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Guilherme Ramon Padilha Feijó Centro de Treinamentos
Absoluto Master Masculino Faixa Marrom / Marrom / Master 4 (46+) / +100,5 kg (Pesadíssimo)
(DIA 1)
-5104
Gotowy
Carlos Henrique Fagundes
CT Strong BJJ
Francisco Rodrigues 502 Studio Wygrana na punkty - 06:00
Absoluto Adulto/Master Feminino Faixa Azul e Roxa / Roxa / Adulto / +79,3 kg (Super Pesado)
(DIA 1)
2-99
Gotowy
Maria Lima
The Match Champ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:02
Amanda Rafaela Gonçalves Bonamente CHECK MATT
Absoluto Master Masculino Faixa Preta / Preta / Master 4 (46+) / +100,5 kg (Pesadíssimo)
(DIA 1)
3-105
Gotowy
Jonata Teixeira
ARESBJJ SC
Wygrana na punkty - 06:00
Rodrigo Souza Barni Alisson Zanon Jiu-Jitsu Team
Absoluto Juvenil Feminino Faixa Branca / Branca / +65 kg (Pesado)
(DIA 1)
2-97
Gotowy
VITORIA DA SILVA SOARES
CT MORAESLOPES/FME INDAIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Maria Eduarda Ginja RVJJ - Rio Vermelho Jiu Jitsu
Absoluto Master Masculino Faixa Marrom / Marrom / Master 4 (46+) / +100,5 kg (Pesadíssimo)
(DIA 1)
-5105
Gotowy
Everaldo Bier Rodrigues
ARESBJJ SC
Wygrana na punkty - 06:00
Humberto Cunha RILION GRACIE
Absoluto Adulto Masculino Faixa Azul / Azul / Adulto / +100,5 kg (Pesadíssimo)
(DIA 1)
-4105
Gotowy
Cristofer Augusto De Araújo Xavier
Ataque Duplo
Renan Xavier Ataque Duplo Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Absoluto Master Masculino Faixa Azul / Azul / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Pesadíssimo)
(DIA 1)
-4108
Gotowy
João Rossi
Pro Training Brazilian Jiu Jitsu
Andre Wisenteiner CARECA JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Absoluto Master Masculino Faixa Branca / Branca
(DIA 1)
1-113
Gotowy
Cristiano Carniel
GRACIE BARRA ITAPEMA SC
César Augusto Bonet Caetano Jiu Jitsu Timbó - Sidi Vieira Wygrana na punkty - 05:00
Absoluto Adulto/Master Feminino Faixa Azul e Roxa / Roxa / Adulto / +79,3 kg (Super Pesado)
(DIA 1)
2-102
Gotowy
Sofia Sodré
RVJJ - Rio Vermelho Jiu Jitsu
Natalia Beatriz Souza Centro de Treinamento Valter Gomes Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:27
Absoluto Adulto Masculino Faixa Roxa / Roxa / Adulto / +100,5 kg (Pesadíssimo)
(DIA 1)
3-108
Gotowy
Gabriel Nascimento
The Match Champ
Wygrana na punkty - 05:00
Diego Patrick Vieira De Souza Ataque Duplo
Absoluto Adulto/Master Feminino Faixa Branca / Branca / Adulto
(DIA 1)
-5107
Gotowy
Camila Jesus
ATOS
Wygrana na punkty - 05:00
Diane Fuckner Centro de Treinamento Valter Gomes
Absoluto Adulto/Master Feminino Faixa Azul e Roxa / Roxa / Adulto / +79,3 kg (Super Pesado)
(DIA 1)
2-103
Gotowy
Maria Lima
The Match Champ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:20
Sheila Paniz GRACIE BARRA ITAPEMA SC
Absoluto Adulto Masculino Faixa Roxa / Roxa / Adulto / +100,5 kg (Pesadíssimo)
(DIA 1)
3-109
Gotowy
Leonardo Almeida
The Match Champ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
CLEITON Inocente Alisson Zanon Jiu-Jitsu Team
Absoluto Master Masculino Faixa Marrom / Marrom / Master 4 (46+) / +100,5 kg (Pesadíssimo)
(DIA 1)
-5108
Gotowy
Francisco Rodrigues
502 Studio
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21
Everaldo Bier Rodrigues ARESBJJ SC
Absoluto Adulto/Master Feminino Faixa Azul e Roxa / Roxa / Adulto / +79,3 kg (Super Pesado)
(DIA 1)
2-104
Gotowy
Renata Oliveira
Guarda Jiu-Jitsu
Natalia Beatriz Souza Centro de Treinamento Valter Gomes Wygrana na punkty - 05:00
Absoluto Master Masculino Faixa Roxa / Roxa / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Pesadíssimo)
(DIA 1)
-4111
Gotowy
Chesman Costa
CHECK MATT
Ruan Souza Centro de Treinamento Valter Gomes Wygrana na punkty - 05:00
Absoluto Adulto Masculino Faixa Roxa / Roxa / Adulto / +100,5 kg (Pesadíssimo)
(DIA 1)
3-111
Gotowy
André Farias
The Match Champ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Gabriel Nascimento The Match Champ
Absoluto Master Masculino Faixa Branca / Branca
(DIA 1)
1-115
Gotowy
Rafael Baittinger
Feijó Centro de Treinamentos
Kassio Junqueira Guarda Jiu-Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Absoluto Adulto Masculino Faixa Roxa / Roxa / Adulto / +100,5 kg (Pesadíssimo)
(DIA 1)
3-112
Gotowy
Leonardo Almeida
The Match Champ
Jonatã Andres OCSJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Absoluto Adulto/Master Feminino Faixa Branca / Branca / Adulto
(DIA 1)
-5114
Gotowy
Ana Clara Ramos Da Fonseca
CT Strong BJJ
Nicole De Oliveira Fantinelli Pro Training Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
Absoluto Master Masculino Faixa Azul / Azul / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Pesadíssimo)
(DIA 1)
-4112
Gotowy
João Daniel Sobiecki
CARECA JIU JITSU
Andre Wisenteiner CARECA JIU JITSU Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Absoluto Adulto/Master Feminino Faixa Branca / Branca / Adulto
(DIA 1)
-5115
Gotowy
Camila Jesus
ATOS
Kauany Benthien Guarda Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:59
Absoluto Master Masculino Faixa Roxa / Roxa / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Pesadíssimo)
(DIA 1)
-4116
Gotowy
Robson Rita
CARECA JIU JITSU
Carlos Eduardo Magalhães One Ellite Jiu-jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Absoluto Adulto/Master Feminino Faixa Azul e Roxa / Roxa / Adulto / +79,3 kg (Super Pesado)
(DIA 1)
2-105
Gotowy
Maria Lima
The Match Champ
Natalia Beatriz Souza Centro de Treinamento Valter Gomes Wygrana na punkty - 05:00