Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kid's Masculino / Infantil A (8 e 9 anos) / Coloridas / -32,3 (Leve)
(DIA 1)
3-7
Gotowy
Lorenzo Ferrari
CHECKMAT/DIAMOND
Miguel Zilli Start Doing Wygrana na punkty - 02:30
Kid's Feminino / Mirim (6 e 7 anos) / Coloridas / -21,0 (Pena)
(DIA 1)
1-8
Gotowy
VALENTINA LOPES DE MORAES
CT MORAESLOPES/FME INDAIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Leticia Lima Team Giva Barbosa
Kid's Feminino / Infantil A (8 e 9 anos) / Coloridas / -38,5 (Super Pesado)
(DIA 1)
-44
Gotowy
Catarina Lorenz Gazaniga
Jiu Jitsu Timbó - Sidi Vieira
THALITA THREISS CT MORAESLOPES/FME INDAIAL Wygrana na punkty - 02:30
Kid's Masculino / Infantil A (8 e 9 anos) / Branca / -29,3 (Pena)
(DIA 1)
2-8
Gotowy
Kaio Emanuel França Cerregatti
Raptors combat sports
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Bernardo Carvalho Alsleben Alpha Academy Bnu
Kid's Masculino / Infantil A (8 e 9 anos) / Coloridas / -32,3 (Leve)
(DIA 1)
3-8
Gotowy
Bryan Santos
Checkmat bc
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Vinicius Pereira NS BROTHERHOOD
Kid's Masculino / Infantil A (8 e 9 anos) / Coloridas / -26,0 (Pluma)
(DIA 1)
-49
Gotowy
Carlos Dos Santos Lima Nascimento
GRACIE BARRA ITAPEMA SC
Wygrana na punkty - 02:30
Arthur Santos Espíndola Jiu-Jitsu
Kid's Masculino / Mirim (6 e 7 anos) / Branca / -23,0 (Pena)
(DIA 1)
1-7
Gotowy
HEITHOR VALENTIM Simas
Centro de Treinamento Valter Gomes
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Theo Henrique Silva Pereira Pereira Pro Training Brazilian Jiu Jitsu
Kid's Feminino / Infantil A (8 e 9 anos) / Branca / -29,3 (Médio)
(DIA 1)
3-10
Gotowy
Giorgia Leite
Espíndola Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 02:30
ALICE CARDOSO DA SILVA CT MORAESLOPES/FME INDAIAL
Kid's Masculino / Infantil A (8 e 9 anos) / Branca / -38,5 (Meio Pesado)
(DIA 1)
2-10
Gotowy
JOSÉ VITOR CARDOSO DA ROCHA
CT MORAESLOPES/FME INDAIAL
Nicolas Henrique Berger RCB LA jiu jitsu Wygrana na punkty - 02:30
Kid's Masculino / Infantil A (8 e 9 anos) / Branca / -32,3 (Leve)
(DIA 1)
-48
Gotowy
Arthur Brasil Porath
Instituto Arte Mais Suave
ADRIAN KORTE SCHROEDER CT MORAESLOPES/FME INDAIAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Kid's Feminino / Infantil B (10 e 11 anos) / Coloridas / +48,0 (Extra Pesadíssimo)
(DIA 1)
-59
Gotowy
Melissa Nicoletti
Team Giva Barbosa
Wygrana na punkty - 03:00
Ana Clara De Oliveira RVJJ - Rio Vermelho Jiu Jitsu
Kid's Feminino / Infantil A (8 e 9 anos) / Branca / -35,5 (Pesado)
(DIA 1)
3-11
Gotowy
Mia De Bona
NS BROTHERHOOD
Sophia Lopes Instituto Arte Mais Suave Wygrana na punkty - 02:30
Kid's Masculino / Mirim (6 e 7 anos) / Branca / -29,3 (Médio)
(DIA 1)
1-9
Gotowy
Gustavo Schnaider Da Silva
Tokkotai Jiu Jitsu
João Zeferino Team Giva Barbosa Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Kid's Masculino / Infantil A (8 e 9 anos) / Coloridas / -26,0 (Pluma)
(DIA 1)
-410
Gotowy
Raoni Leoni De Souza
Alisson Zanon Jiu-Jitsu Team
Davi Lucas Garcia Feijó Centro de Treinamentos Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Kid's Masculino / Infantil A (8 e 9 anos) / Branca / -46,0 (Pesadíssimo)
(DIA 1)
2-12
Gotowy
PEDRO HENRIQUE DA ROCHA
CT MORAESLOPES/FME INDAIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Isaque Bruno Rudolfo Alpha Academy Bnu
Kid's Masculino / Infantil A (8 e 9 anos) / Coloridas / -32,3 (Leve)
(DIA 1)
3-9
Gotowy
Miguel Zilli
Start Doing
Bryan Santos Checkmat bc Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Kid's Masculino / Infantil B (10 e 11 anos) / Branca / -38,5 (Leve)
(DIA 1)
-511
Gotowy
Jorge Henrrique Marques Da Silva
CHECKMAT/DIAMOND
Angelo Arthur Rucks Guedes CHECKMAT/DIAMOND Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Kid's Masculino / Infantil A (8 e 9 anos) / Branca / -46,0 (Pesadíssimo)
(DIA 1)
2-13
Gotowy
MATHEUS EDUARDO FLORIANO
CT MORAESLOPES/FME INDAIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
GUILHERME NOVACKI GRACIE BARRA ITAPEMA SC
Kid's Masculino / Mirim (6 e 7 anos) / Branca / -29,3 (Médio)
(DIA 1)
1-10
Gotowy
Lucas Dos Santos
Espíndola Jiu-Jitsu
Guilherme Novotny De Paula NS BROTHERHOOD Wygrana na punkty - 02:00
Kid's Feminino / Infantil A (8 e 9 anos) / Coloridas / -26,0 (Leve)
(DIA 1)
3-12
Gotowy
Isabela Gotardo
Team Giva Barbosa
Nathalia Dal Bello Tokkotai Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Kid's Feminino / Infantil B (10 e 11 anos) / Branca / -32,3 (Leve)
(DIA 1)
-412
Gotowy
Ana Simão
Instituto Arte Mais Suave
Wygrana na punkty - 03:00
Gabriela Da Cunha Soares Alpha Academy Bnu
Kid's Masculino / Infantil A (8 e 9 anos) / Branca / -38,5 (Meio Pesado)
(DIA 1)
2-11
Gotowy
Thiago Domeneghetti Martins Filho
CHECKMAT/DIAMOND
Nicolas Henrique Berger RCB LA jiu jitsu Wygrana na punkty - 02:30
Kid's Masculino / Infantil B (10 e 11 anos) / Branca / -38,5 (Leve)
(DIA 1)
-512
Gotowy
Kauã De Almeida Amorim
CHECKMAT/DIAMOND
VICTOR DE MORAES RIBEIRO CT MORAESLOPES/FME INDAIAL Wygrana na punkty - 03:00
Kid's Feminino / Infantil A (8 e 9 anos) / Coloridas / -26,0 (Leve)
(DIA 1)
3-13
Gotowy
Ana Laura Gamba
RILION GRACIE
Laura Machado Pro Training Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Kid's Masculino / Infantil B (10 e 11 anos) / Coloridas / -44,7 (Meio Pesado)
(DIA 1)
-413
Gotowy
Solomon Chechi Kalabaide
Gracie Barra Balneario Camboriu
Miguel Nazario Espíndola Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Kid's Masculino / Mirim (6 e 7 anos) / Coloridas / -23,0 (Pena)
(DIA 1)
1-12
Gotowy
Vinícius Dos Santos Lima Nascimento
GRACIE BARRA ITAPEMA SC
Rickson Pires Espíndola Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 02:00
Kid's Masculino / Infantil B (10 e 11 anos) / Branca / -41,7 (Médio)
(DIA 1)
-514
Gotowy
Noah Mosimann
Centro de Treinamento Valter Gomes
Nicolas Lader Rocha CHECKMAT/DIAMOND Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Kid's Feminino / Infantil A (8 e 9 anos) / Coloridas / -29,3 (Médio)
(DIA 1)
3-15
Gotowy
Yasmin Brezolin
CT MORAESLOPES/FME INDAIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:10
Bárbara Campos Pro Training Brazilian Jiu Jitsu
Kid's Masculino / Infantil B (10 e 11 anos) / Coloridas / -35,5 (Pena)
(DIA 1)
2-15
Gotowy
Isaac Gabriel Lorenzi Machado
Feijó Centro de Treinamentos
Ícaro De Souza Jiu Jitsu Timbó - Sidi Vieira Wygrana na punkty - 03:00
Kid's Masculino / Infantil A (8 e 9 anos) / Coloridas / -26,0 (Pluma)
(DIA 1)
-411
Gotowy
Carlos Dos Santos Lima Nascimento
GRACIE BARRA ITAPEMA SC
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Davi Lucas Garcia Feijó Centro de Treinamentos
Kid's Masculino / Mirim (6 e 7 anos) / Coloridas / -23,0 (Pena)
(DIA 1)
1-13
Gotowy
Ishan Rosso Da Silva Yadav
Alliance Jiu Jitsu Alto Vale
Benjamin Ferrari CHECKMAT/DIAMOND Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Kid's Feminino / Infantil A (8 e 9 anos) / Coloridas / -29,3 (Médio)
(DIA 1)
3-16
Gotowy
AMABILY VITORIA SCHREIBER
CT MORAESLOPES/FME INDAIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Alice Trost Da Silva CHECKMAT/DIAMOND