Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kid's Masculino / Infantil B (10 e 11 anos) / Coloridas / -41,7 (Médio)
(DIA 1)
-419
Gotowy
DAVI DA SILVA SOARES
CT MORAESLOPES/FME INDAIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
Benício Nascimento BROTHERHOOD
Kid's Masculino / Mirim (6 e 7 anos) / Coloridas / -29,3 (Médio)
(DIA 1)
1-17
Gotowy
Vitor Davi Ferreira Carminatti
CHECKMAT/DIAMOND
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Davi Bunn Gracie Barra (Brazil)
Kid's Feminino / Infanto Juvenil A (12 e 13 anos) / Branca / -44,7 (Meio Pesado)
(DIA 1)
-421
Gotowy
Ana Ferreira
Instituto Arte Mais Suave
Gabriela França Cerregatti Raptors combat sports Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Kid's Masculino / Infantil B (10 e 11 anos) / Coloridas / -38,5 (Leve)
(DIA 1)
3-21
Gotowy
Miguel Maus
Jiu Jitsu Timbó - Sidi Vieira
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:57
Tayrone Flores Kemmerich Checkmat bc
Kid's Masculino / Infanto Juvenil A (12 e 13 anos) / Branca / -59,5 (Pesado)
(DIA 1)
2-23
Gotowy
Maike Alves
CARECA JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
ALEXANDRE ASSIS AMORIM STUDIO 77
Kid's Masculino / Infantil A (8 e 9 anos) / Coloridas / -35,5 (Médio)
(DIA 1)
1-20
Gotowy
Unknown User
Checkmat moicano
Lorenzo Dos Santos Pro Training Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Kid's Masculino / Infantil B (10 e 11 anos) / Coloridas / -32,3 (Pluma)
(DIA 1)
-522
Gotowy
Bryan Iappe
Feijó Centro de Treinamento kids/juvenil
Vitor Paulo Lopes De Moraes CT MORAESLOPES/FME INDAIAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Kid's Feminino / Infanto Juvenil A (12 e 13 anos) / Branca / -47,7 (Pesado)
(DIA 1)
-423
Gotowy
Brenda Souza
Instituto Arte Mais Suave
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Ana Carolina Marques Da Silva CHECKMAT/DIAMOND
Kid's Masculino / Infantil B (10 e 11 anos) / Coloridas / -29,3 (Galo)
(DIA 1)
-519
Gotowy
João Leonardo De Olivera Marques
CHECKMAT/DIAMOND
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
José Arthur Manfredo Centro de Treinamento Valter Gomes
Kid's Masculino / Infanto Juvenil A (12 e 13 anos) / Coloridas / -46,7 (Leve)
(DIA 1)
-425
Gotowy
Davi Siqueira De Almeida
CHECKMAT/DIAMOND
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
VINICIUS ZALESKI ARENA JIU JITSU SAO BENTO DO SUL
Kid's Feminino / Infanto Juvenil A (12 e 13 anos) / Branca / +55,0 (Extra Pesadíssimo)
(DIA 1)
-524
Gotowy
Isadora Dos Santos Favero
Tokkotai Jiu Jitsu
Maysa Teixeira RILION GRACIE Wygrane przez Poddanie (submission)
Kid's Masculino / Infantil A (8 e 9 anos) / Coloridas / -29,3 (Pena)
(DIA 1)
1-22
Gotowy
Miguel Santos
Instituto Arte Mais Suave
Gustavo Siqueira De Almeida CHECKMAT/DIAMOND Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Kid's Masculino / Infantil B (10 e 11 anos) / Coloridas / -35,5 (Pena)
(DIA 1)
2-21
Gotowy
David Santana
CT MORAESLOPES/FME INDAIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Vitor Hugo Nardes Pereira CHECKMAT/DIAMOND
Kid's Masculino / Infanto Juvenil A (12 e 13 anos) / Coloridas / -55,5 (Meio Pesado)
(DIA 1)
3-24
Gotowy
Unknown User
Gracie Barra Costa Esmeralda
Renato Mendes Gracie Barra Balneario Camboriu Wygrana na punkty - 03:00
Kid's Feminino / Infanto Juvenil A (12 e 13 anos) / Branca / -44,7 (Meio Pesado)
(DIA 1)
-422
Gotowy
Fernanda De Paula Fransico
CHECKMAT/DIAMOND
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Gabriela França Cerregatti Raptors combat sports
Kid's Masculino / Mirim (6 e 7 anos) / Coloridas / -29,3 (Médio)
(DIA 1)
1-18
Gotowy
Miguel Salm
Espíndola Jiu-Jitsu
Vitor Davi Ferreira Carminatti CHECKMAT/DIAMOND Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Kid's Masculino / Infanto Juvenil A (12 e 13 anos) / Coloridas / -63,5 (Super Pesado)
(DIA 1)
3-26
Gotowy
Gabriel Levandoski
Six Blades Jiu-Jitsu SFS
Gustavo De Souza Jiu Jitsu Timbó - Sidi Vieira Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Kid's Masculino / Infantil A (8 e 9 anos) / Coloridas / -35,5 (Médio)
(DIA 1)
1-21
Gotowy
Matheus Henrique Andreo Faria
Checkmat bc
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Lorenzo Dos Santos Pro Training Brazilian Jiu Jitsu
Kid's Masculino / Infanto Juvenil A (12 e 13 anos) / Branca / -59,5 (Pesado)
(DIA 1)
2-24
Gotowy
Unknown User
RILION GRACIE
ALEXANDRE ASSIS AMORIM STUDIO 77 Wygrana na punkty - 03:00
Kid's Feminino / Infanto Juvenil A (12 e 13 anos) / Coloridas / -44,7 (Meio Pesado)
(DIA 1)
-526
Gotowy
Amanda Froehlich
Cucchi Team
Yasmin Fortuna Gracie Barra Bombinhas Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Kid's Feminino / Infanto Juvenil A (12 e 13 anos) / Coloridas / +55,0 (Extra Pesadíssimo)
(DIA 1)
3-30
Gotowy
Stéfani Ambrosio Basso
Fighter Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Eloa Faria Instituto Arte Mais Suave
Kid's Masculino / Infanto Juvenil A (12 e 13 anos) / Coloridas / -46,7 (Leve)
(DIA 1)
-427
Gotowy
João Victor Miotti Lunardi
Jiu Jitsu Timbó - Sidi Vieira
Davi Siqueira De Almeida CHECKMAT/DIAMOND Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Kid's Feminino / Infanto Juvenil A (12 e 13 anos) / Coloridas / -44,7 (Meio Pesado)
(DIA 1)
-527
Gotowy
NATALI SANTOS
Pro Training Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Beatriz Dalsochio Pro Training Brazilian Jiu Jitsu
Kid's Masculino / Infantil A (8 e 9 anos) / Coloridas / -29,3 (Pena)
(DIA 1)
1-23
Gotowy
Bernardo Dos Santos
Centro de Treinamento Valter Gomes
Bernardo Nascimento 24X7 ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Kid's Masculino / Infantil A (8 e 9 anos) / Coloridas / -29,3 (Pena)
(DIA 1)
1-24
Gotowy
Isaque Sibirino Da Costa
THOR BJJ BC
Gustavo Siqueira De Almeida CHECKMAT/DIAMOND Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:10
Kid's Masculino / Infanto Juvenil A (12 e 13 anos) / Branca / -63,5 (Super Pesado)
(DIA 1)
2-26
Gotowy
Davi Dos Santos Pedroso
Tokkotai Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
NICOLAS MICHEL BREZOLIM CT MORAESLOPES/FME INDAIAL
Kid's Feminino / Infanto Juvenil A (12 e 13 anos) / Branca / +55,0 (Extra Pesadíssimo)
(DIA 1)
-525
Gotowy
Yasmin Pedroso Dos Santos
Tokkotai Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Maysa Teixeira RILION GRACIE
Kid's Feminino / Infanto Juvenil A (12 e 13 anos) / Coloridas / -44,7 (Meio Pesado)
(DIA 1)
-528
Gotowy
Sara Vitoria Fidelis Chagas
CT MORAESLOPES/FME INDAIAL
Yasmin Fortuna Gracie Barra Bombinhas Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Kid's Masculino / Infantil A (8 e 9 anos) / Coloridas / -29,3 (Pena)
(DIA 1)
1-25
Gotowy
Lucas Kienew
Team Giva Barbosa
Bernardo Nascimento 24X7 ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Kid's Masculino / Infanto Juvenil A (12 e 13 anos) / Branca / +67,5 (Extra Pesadíssimo)
(DIA 1)
2-29
Gotowy
João Victor Spenazzatto Roza
Six Blades Jiu-Jitsu SFS
JOÃO PETER ALVES SIMÕES CT MORAESLOPES/FME INDAIAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Kid's Masculino / Infanto Juvenil B (14 e 15 anos) / Coloridas / -60,5 (Médio)
(DIA 1)
-430
Gotowy
Victor Venske
Cucchi Team
Wygrana na punkty - 03:30
Paulo Matos Da Silva RVJJ - Rio Vermelho Jiu Jitsu
Kid's Masculino / Infanto Juvenil A (12 e 13 anos) / Branca / -59,5 (Pesado)
(DIA 1)
2-25
Gotowy
Maike Alves
CARECA JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
ALEXANDRE ASSIS AMORIM STUDIO 77